Arnold Schwarzenegger ve formě. Po očkování se projíždí na kole

Kulturista, bývalý guvernér a hvězda mnoha úspěšných filmů. Arnold Schwarzenegger si nyní užívá 73 rok života a jak je vidět, i přes koronavirové období si jej vychutnává plnými doušky. Nedávno jej totiž novináři zastihli v Santa Monice, kde se projížděl na kole a užíval si pěkný den.

Věk je jen číslo

Je to sice dávno, kdy Arnold na pódiu předváděl svou dokonalou kulturistickou formu, ale ani nyní nechce vyjít ze cviku a díky tréninkům se udržuje zdravý.

Cvičí pravidelně každý týden a své aktivity mění. V minulosti podstoupil operaci srdce, a proto musí být při volbě aktivit opatrný. V úterý byl ale spatřen, jak se projíždí na kole a užívá si slunečný den. V kožené bundě, úzkých džínách a elegantních botách to ani nevypadalo, že se na kole projíždí senior.

Rozvolnění opatření

Kalifornie ještě před pár dny zažívala tvrdý lockdown. Nyní se ale opatření mírně rozvolňují a lidé vyrážejí do přírody za sportovní aktivitou. Arnold navíc v minulých dnech podstoupil očkování na COVID-19 a propagaci vakcinace uveřejnil i na sociálních sítích. Očkování proběhlo rychle, bez problému a Arnold i přes svůj vyšší věk nyní může bez obav ven a užívat si života.

Přišel brzy na řadu

Právě díky svému věku se kulturista dostal na řadu velmi brzy. „Nikdy jsem nečekal ve frontě raději než teď,“ uvedl. Kalifornie zpřístupnila vakcínu lidem, kteří jsou ve věku nad 65 let, jelikož jsou rizikovou skupinou. Arnold proto vyzývá všechny ostatní, kteří mají tu možnost, aby se bez váhání očkovali také.

Rychlá vakcinace

Očkování podstoupil Arnold přímo v autě. Přistoupila k němu mladá zdravotnice, vybavená rouškou a štítem, která mu do ramene stříkla vakcínu. Očkovaný nemusel ani vystoupit, a pak jen čekal, jestli se nedostaví vedlejší účinky.

Jak je vidět dle jeho výletu na kole, cítí se dobře a i přes náročnou operaci srdce u něj očkování nemělo žádné vedlejší účinky.

Autor: Tereza Málková
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu