Modrooký dvouletý chlapeček Milo se vrátil zpět do nebe, svůj boj o život s leukémií prohrál

Stejně jako mnoho jiných influencerů na Instagramu, tak i influencerka Kassady Binghamová prožívala vzestupy a pády týkající se její rodiny. Jejímu druhému synovi jménem Milo byla diagnostikována leukémie. Bohužel, i přes veškerou léčbu a transplantaci kostní dřeně zemřel.

Milo si získal srdce mnoha lidí

Smrt tohoto malého chlapečka zasáhla mnoho lidí, kupodivu i těch, kteří pouze sledovali profil jeho maminky Kassady. Celý čas, co Milo s touto zákeřnou chorobou bojoval, dávala Kassady na svůj profil mnohdy až srdcervoucí snímky toho, jak Milo léčbu prožívá. A právě tím zdůraznila i fakt, že malé děti by touhle nemocí trpět neměly, měly by si hrát a užívat dětství, místo toho, aby trávily celé dny napojeni na přístrojích v nemocnici.

Nemoc byla Milovi diagnostikována, když mu byly pouhé dva měsíce. Od té doby trávil většinu času v nemocničním pokoji s mnoha přístroji. V jednu chvíli se rodina téměř radovala, že jeho stav se zlepšuje, ale bohužel, v dutině břišní se mu nahromadilo obrovské množství tekutiny, která způsobovala špatnou funkci orgánů, zejména ledvin a jater. Aby toho nebylo málo, do těla se dostala infekce. Svůj boj o život prohrál 23.2.2020, krátce před jeho třetími narozeninami.

Čtěte také: Lékaři napravili páteřní abnormalitu u ještě nenarozeného chlapečka.

Jeho jméno pomáhá i nadále

Celá jeho léčba byla dost nákladná a rodina se potýkala s mnoha problémy. Kassady se však nikdy nevzdávala a snažila se peníze na léčbu získat různými způsoby. Spustila například prodej předmětů s hastagam #moreloveformilo. Po jeho smrti dál usiluje pomocí jeho odkazu o prodej věcí, aby mohla vytěženými penězi financovat výzkumy jeho onemocnění – akutní lymfoblastická leukémie, která je poměrně vzácným onemocněním.

Kassady také zveřejnila i své poslední chvíle s chlapečkem (i po jeho smrti), za které byla mnohými hatery odsouzena. Ona si ale stojí za svým a nevidí důvod, proč fotografie nezveřejnit. Podle ní je jejím poselstvím upozorňovat na dětskou rakovinu, pro kterou nemá vysvětlení z žádných lékařů.

zdroj: Instagram/KASSADY BINGHAM

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT