Tipy na redukční „triky“, které skutečně fungují

Každá dieta slibuje hubnutí – zázraky ale nečekejte, bez správného jídelníčku a pravidelného pohybu žádná dieta nezafunguje. Pro začátek je nutné si hlídat, co jíte, vyhnout se sladkostem, tučným pokrmům a zařadit čerstvou zeleninu a ovoce.

Nápoje mírní chuť k jídlu

Tipy:

  • Smíchejte stejnou část nadrobno nakrájených fazolových slupek, sušených listů maliny, černého rybízu a kopřivy. Směs uchovávejte v uzavíratelné nádobě a na přípravu nálevu použijte vždy 2 lžičky. Ty spařte vroucí vodou a 2 minuty nechte odstát. Poté výluh sceďte a do vlažného nálevu přidejte ještě lžíci jablečného octa a pijte 3 x denně, vždy před jídlem.
  • Stejnou službu vám prokáže též sklenka teplé vody se lžící citronové šťávy nebo lžící jablečného octa, pro chuť můžete přidat trochu medu. Nápoj popíjejte každý den ráno nalačno. Tak se skvěle nastartuje váš metabolismus, optimalizuje se trávení a urychlí se spalování tuků.

Detoxikační podpůrná lázeň

Dieta a s ní související změna životního stylu mohou být pro organismus vyčerpávající. Měli byste si dopřát nějakou odměnu, ale nikoli dortík. Vyzkoušejte příjemnou uklidňující koupel, která tělu dodá novou energii a navíc podpoří hubnutí.

Do vany s teplou vodou přidejte 2 kg mořské soli. Sůl nechte pořádně rozpustit a ve slané lázni se vykoupejte. Ve vodě byste neměli být déle než 20 minut. Po koupeli kůži neoplachujte, sůl nechte působit ještě 1 hodinu.

Slaná lázeň má relaxační účinky, hojí a zjemňuje kůži, a také omezuje nadměrné pocení, které hubnutí často doprovází. Terapii mořskou solí si dopřejte alespoň 1 x za 14 dní, uvidíte, jak je skvělá!

Co ještě pomůže

  • Aloe vera – mírní chuť k jídlu.
  • Pampeliška – odvodňuje organismus.
  • Kopřiva – čistí a stimuluje metabolismus.

A jak jste na tom s dietami vy?

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu