Zdravé rady pro pány, nejde vám to v posteli jako dřívě? Můžete procházet mužským přechodem

Taky už se poslední dobou budíte s myšlenkou, proč už vám není dvacet a v té posteli, ve které se každý den budíte, už jen prakticky přespáváte a nic moc jiného ani provozovat nezvládáte? Proč už to není jako dřív a vy už dávno nejste ten „kanec“, jakým jste býval? Kolik postelí už se vám podařilo dokonce rozbít díky vaší a partnerčině vášnivosti a nejednou se do té postele těšíte ještě více, jak dřív, ale už jen opravdu na ten spánek?

Ach jo, kde ty loňské sněhy jsou? – říkáte si často a nevíte, kam je vlastně vítr času odvál a kde se stala ta změna? Vraťte ty časy zpět a užívejte si „jako za mlada“ a spánek na chvíli odsuňte na druhou kolej. Stát se to může i těm nejlepším, nemusíte se za nic stydět!

 

Mužský přechod aneb andropauza

Je to totiž otázka tzv. „mužského přechodu“čtete správně, nejenom ženy jím trpí, stejně tak jsou „postiženi“ i muži. A je to právě spojeno s následnou komplikací v oblasti sexu. To ale není podnět k tomu, aby se muži začali na svůj přechod vymlouvat a upírat ženám dostatek sexu.

Odborně se mužský přechod nazývá andropauza. Ta má za následek nejen nekvalitní a obtížnou erekci, ale také vypadávání vlasů nebo dokonce ztrátu svalové hmoty. Nicméně velice často se tato „nemoc“ podceňuje, a ještě častěji se ji nedaří správně určit, jelikož je to opravdu složité. Muži si totiž nehodlají připustit, že by něco takového mohlo postihnout právě je. Dá se určit jedině změřením hladiny pohlavních hormonů. Na jejich základě doporučí lékař následný postup.

Jak probíhá léčba?

Stejně jako ženám se v průběhu přechodu podává estrogen, mužům se v tom to případě dodává chybějící testosteron. Ten mírní jejich podrážděnost, agresivitu, vztek a deprese, které mužský přechod bohužel také provázejí. Stejně tak dokáže doplněný testosteron zpomalit ukládání tuku v těle. Nicméně ne každý muž je vhodný pro tenhle typ léčby. Nesmí se podávat pacientům s onemocněním jater či ledvin, cukrovkou, kardiovaskulárním onemocněním či pacientům s rakovinou prostaty.

Není vůbec žádná ostuda, když si muž občas ke kvalitní erekci a sexuální energii dopomůže podpůrnými prostředky, jako třeba prášky na erekci, které dokážou často působit i jako jisté placebo a vrátí Vám novou sílu a třeba ta postel, kterou jste zlomili před pár lety naposledy nebude zdaleka poslední.

 

Autor: Katka Procházková
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu