Zázrak z rukou lékaře. Znáte univerzální léčebný kód?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín ZdravéRady.cz na hlavní stránku Seznam.cz
stres (zdroj foto: freepik.com)

Jak to už bývá, v jednoduchosti je síla. Po mnoha letech odborného studia a výzkumů amerického lékaře napadlo, že zdrojem všech nemocí je jediná příčina, takzvaný fyziologický stres. Ten se projeví v momentě, kdy náš nervový systém není v rovnováze.


Co je fyziologický stres?

Běžný stres je normální součástí našeho života. A pokud jsme zdraví, tělo se s tímto typem stresu dokáže vyrovnat. Existuje ale také fyziologický stres, který se následně projeví jako nemoc. Fyziologický stres je stav, kdy náš nervový systém nefunguje tak, jak má. Můžeme použít analogii s automobilem – pokud neustále šlapete na plyn, časem se něco porouchá. A stejně tak, když stále dupete na brzdu. Plyn a brzdy musí fungovat v naprostém souladu.

Ve chvíli, kdy stres zmizí, je imunitní a samoléčebný systém těla schopen vyléčit snad cokoli. Léčebný kód není zaměřen přímo na nervovou soustavu, ale léčí prostřednictvím srdce tak, že se zmenšuje nebo zcela mizí fyziologický stres v těle a tak nastává prostor k léčbě. Měření srdeční frekvence je klasická diagnostická metoda, která vyhodnocuje úroveň stresu v autonomním (na vůli nezávislém) nervovém systému.

Naprogramujte si změnu

Obvykle praská nejslabší článek řetězu. A stejné je to s dopady fyziologického stresu. Ten vyvolává změny především v těchto oblastech:

  • krevní tlak
  • teplota
  • regulace vody v těle a funkce ledvin
  • emocionální pohnutky
  • růstové hormony a nadledvinky
  • funkce pohlavních orgánů a další.

Může jít o genetické dispozice, vliv škodlivých látek, které jsme do těla přijali, případně o důsledek nějakého fyzického zranění. Metoda léčebného kódu je založena na kvantové fyzice, která je v souladu s přírodními zákony. Ohniskem problému je buněčná vzpomínka, kterou je nutno změnit, respektive ji přeprogramovat.

Minuty zázraku

Léčebný kód je šestiminutové intenzivní cvičení, které není fyzicky náročné a je možné jej praktikovat kdekoli, kde je klid. Smyslem cvičení je energetické působení prstů rukou na čtyři základní léčivá centra lidského těla. Pozitivní výsledky se podle výsledků dvouletého testování objeví téměř okamžitě. K úplnému vyléčení prý dochází v řádech týdnů.

Správný postup

Důležité je naučit se, jak při cvičení postupovat. První z center je u kořene nosu, druhé na spáncích, třetí se nachází v oblasti kloubního spojení čelistí a poslední u takzvaného ohryzku. Kód se aktivuje tím, že se všechny prsty rukou postupně namíří k těmto bodům ve vzdálenosti zhruba pěti centimetrů. Ruce a prsty ovládají energetické proudění v léčivých centrech, a ta poté aktivují energetický léčebný systém.

Ten funguje obdobně jako imunita – odstraňuje negativní a destruktivní frekvence a nahrazuje je těmi pozitivními. Neumí ničit viry a bakterie, zaměřuje se na vzpomínky spojené s určitou věcí, o které člověk přemýšlí. Aktivace léčebných center probíhá v následujícím pořadí: kořen nosu, ohryzek, čelisti a spánky.

Zvládněte vzpomínky

Druhým klíčovým bodem je vyhledávání vzpomínek. Při cvičení je nezbytné sestavit si nějakou vlastní „modlitbu“ s touhou po změně nežádoucí vzpomínky, zážitku, který vyvolává stres. Ohodnoťte ji na stupnici 0 až 10, kdy deset je nejvíce bolestná vzpomínka. Začněte tou nejvzdálenější a nejvíce působivou. Léčebný kód neodstraní obrazy z paměti, ale zmizí emocionální náboj se vzpomínkou spojený. Jakmile se vzpomínka vyléčí, přestane svou energií svého nositele ovládat.

Zkusíte použít léčebný kód i pro své zdraví?

Autor: Michaela R.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín ZdravéRady.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat