Jenna Jameson (44) zhubla po porodu neuvěřitelných 40 kilo! A to i díky Keto dietě

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín ZdravéRady.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Jenna Jameson (zdroj foto: starmagazine.com)

Jenna Jameson (44) nedá na Keto dietu dopustit. Díky ní zhubla po porodu více než 40 kilogramů! Říká, že když má hlad, dá si nějakou keto stravu a její váha zůstává stále stejná. Nedávno s fanoušky sdílela na svém Instagramu „aktualizované menu“ toho, co denně běžně jí. Keto dieta je založena na nízkém příjmu sacharidů, bílkovin, zato s vysokým obsahem tuků. Jak vypadá Jennin jídelníček?


Ranní menu

Jakmile se probudí v 8.00 hodin, vypije vzorná maminka hned 3 šálky kávy, ovšem se stévií a bez cukru. O 3 hodiny později si dá snídani – obvykle 3 natvrdo uvařená vejce, která smíchá s jedním avokádem a kořením. Vše ovšem bez pečiva.

Oběd a večeře

Ve 14.00 hodin si uvaří například steak v avokádovém oleji a k němu si dopřeje rukolu. Za další 2 hodiny se posilní kelímkem tvarohu a večeří v 17.00 hodin. Pro tu často volí lososa dochuceného citronovým máslem a jako přílohu použije chřest nebo brokolici. Pak trvá půst do 11.00 hodin dalšího dne. Během této doby Jenna pije pouze vodu nebo čaj.

Jaké jsou její rady a doporučení?

Svým fanouškům radí opatrnost, každá dieta, pokud se nedrží správným způsobem, může být potencionálně nebezpečná. Na Keto dietě je v pořádku, pokud mícháte maso a mléčné výrobky. A pokud se cítíte hladoví, najezte se, nic se nemá přemáhat. Překvapivě doporučuje držet se dál od Keto chleba a lehkého občerstvení. Místo toho určitě zvolte biopotraviny a celozrnné výrobky.

Přidejte i cvičení

Jennino motto zní: „Pamatujte, hubnutí není snadné, je to výzva! Potlačte strach z neúspěchu a proveďte změnu!“. A cvičení se jí také začíná vyplácet. Nejde o hubnutí, ale o celkové zpevnění postavy. Jenže Jenna nesnáší tělocvičny.

A tak co nejvíce chodí. Běžná chůze a chůze do schodů zapojuje svaly celého těla, i ty malé, o kterých ani nevíme. Nemusíte tedy trávit hodiny v posilovně – jděte, a užívejte si život!

Autor: Lenka S.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín ZdravéRady.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat