Michelle Reavesová: Matka dvou dětí, která se rozhodla, že pomůže jiné rodině. To se jí však stalo osudným

Michelle Reavesová se svým manželem vychovávala své dvě vlastní děti. Osudným se jí stal nápad pomoci jiné rodině, kdy žena nemohla otěhotnět. Michelle tragicky zemřela během porodu, když nastala jedna komplikace za druhou.

Dítě se podařilo zachránit, ženu bohužel ne

Přestože se doktorům podařilo dítě úspěšně porodit, Michelle, která byla náhradní matkou pro jinou rodinu, o svůj život bojovala až do konce. „Nedokážu si ani představit, čím její manžel Chris a její dvě děti nyní procházejí,“ napsala na sociální sítě Jaime Herwehe, která spustila sbírku, aby pomohla Michellinému manželovi a dětem pomoci s pohřbem a přizpůsobit se novému životu jako tříčlenná rodina.

Michelle vždy věděla, že chce lidem pomáhat

Michelle a Chris se poprvé setkali v únoru roku 2010, od té doby věděli, že jsou pro sebe stvořeni. Poté, co přišli na svět jejich dvě krásné děti, rozhodli se, že budou pomáhat ostatním na jejich cestě k rodičovství. Kromě toho Michelle zbožňovala trávit čas se svou rodinou, byla pro ni vším.

Byla vytvořena sbírka pro rodinu

Už po šesti dnech od vytvoření sbírky se na účtu objevilo více jak šedesát tisíc dolarů. Mnozí, kdo své peníze této rodině věnovali, také zanechali svou upřímnou soustrast v podobě krátkého vzkazu.

První lékař jí poradil zhubnout, druhý však objevil zákeřnou rakovinu.

„To, co jste vy a Michelle dělali, byla krása, někdy život prostě nedává smysl. A jaké neuvěřitelně šťastné dítě má nyní rodina ve svých rukou, “napsal jeden uživatel. „Její nesobecké jednání bude navždy ctěno,“ napsal další uživatel stránky. „Náhradníci přijímají riziko smrti, aby splnili sny někoho, kdo si nedokáže splnit své vlastní. Dobro, jenž se nacházelo v srdci této zesnulé ženy nejde vyjádřit slovy. Nechť odpočívá v poklidu,“ píše další.

Autor: Bára Králová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu